چگونه در زندگی شاد تر باشیم؟

آیا شما هم مثل بسیاری افراد در زندگی درگیر مشکلات و کارهایتان شده اید، آیا نمیتوانید حتی لحظه ای احساس شادی داشته باشید من امروز میخواهم کار هایی را به شما معرفی کنم که اگر آن ها را انجام بدهید می توانید انسان خوشحال تری در زندگی باشید پس با هم شروع میکنیم:

 

1- مثبت اندیشی و خوشبینی: مثبت اندیشی و خوشبین بودن به ما کمک میکند تا بتوانیم مشکلاتمان را راحت تر حل کنیم و زمانی که ما مشکلات مان را حل کنیم می توانیم شادتر باشیم دوستان اما سعی کنید همیشه در زندگی خوشحال باشید نه فقط در مواقعی که به یک موفقیت رسیده اید خوشحال باشید بلکه شما باید در هر موقعیت خوشحال و مثبت اندیش باشید.

2- برنامه ریزی: اگر شما در برای انجام کارهایی که می خواهید در یک روز انجام بدهید برنامه ریزی داشته باشید می توانید در زمان اوقات فراغت استراحت کنید و بخندید. سعی کنید هرکاری که انجام میدهید را با خوشحالی انجام بدهید همیشه انجام کاری را بر عهده بگیرید که شادمانتان میکند و به شما انرژی میدهد و شما را خوشحال میکند پس برای انجام کارهایتان برنامه ریزی داشته باشید تا اوقات فراغت بیشتری را با انجام کار هایی که شادتان میکند بگذرانید و کارهایی را انجام بدهید که شما را خوشحال میکند.

3- فکر کردن به یک چیز خنده دار: دوستان زمانی که می خواهید در خود احساس شادی به وجود بیاورید سعی کنید به یک چیز خوب فکر کنید که شما را خوشحال میکند مثلا به خاطره خوبی که در گذشته داشته اید فکر کنید، فیلم های کمدی مانند فیلم های چارلی چاپلین را تماشا کنید تا شما را بخنداند و به شما احساس شادی بدهد. پس هر زمانی که خواهید احساس خوبی داشته باشید به یک چیز خوب و خوشحال کننده فکر کنید.

4- افکار خوشحال کننده: دوستان سعی کنید تا حد ممکن فکر منفی را از ذهن خود بیرون کنید. افکار ما روی احساسات ما هم تاثیر می گذارند، پس سعی کنید افکار خوشحال کننده اید داشته باشید تا احساست خوشحال کننده ای هم داشته باشید. احساست خود را تغییر دهید تا زندگتان هم تغییر کند.

5- کار های خوشحال کننده: یک سری کار ها وجود دارند که انجام آن ها می تواند به ما احساس خوشحالی بدهد و می خواهم به شما بگویم که روزانه زمانی از وقت خود را صرف انجام کاری مورد علاقه تان کنید که شما را خوشحال و شاد میکند مثلا زمانی را به مطالعه یک کتاب خوب یا ورزش کردن، گردش در طبیعت، فکر کردن به خاطرات خوب، تجسم اهداف و ...... اختصاص دهید. کار مورد علاقه ای که شما خوشحال و شاد میکند را انجام بدهید. سپاسگذارم که که این مطلب را خواندید امیدوارم که همیشه موفق، خوشحال، سالم و ثروت مند باشید فعلا خدا نگهدار.

 

 

  هرگونه کپی برداری از این متن بدون ذکر منبع( مجله اینترنتی خورشید زندگی -بنیامین یوسفیkhorshidlife.blog.ir) از نظر مالکیت معنوی و قانونی مجاز نیست.