قدرت خود تلقینی

به نظر می‌آید که آدمی می‌تواند عوامل مانع تحقق ایده‌های خود را پیروزمندانه از میان بردارد. به علاوه حوزه امکانات گسترده انسان برای تحقق این ایده‌ها، از درک اساسی وی نسبت به تصورات ذهنی‌اش سرچشمه می‌گیرد. تمامی سیر تکاملی تکنولوژی دنیای نو، چنانچه دور از آرمان‌های انسانی نباشد، بر این نظر گواهی می‌دهند که طبیعت در برابر فرمان‌های هشیارانه آدمی سرتسلیم فرود می‌آورد.
یکی از دستاوردهای با ارزش علوم روان‌شناختی، روشن کردن این واقعیت بوده است که هر انگیزش مغزی یک حرکت خودانگیخته موثر را به کار می‌اندازد. در ازای کاربرد عاقلانه و درست آن می‌توانیم بر نیمه‌هشیار نفوذی اعمال و به کمک این نفوذ تمام خواسته‌های خود را برآورده کنیم.
شما با خواندن این کتاب می‌توانید به مفهوم واقعی کلمه هر گونه اصلاح دلخواه در شخصیت خود ایجاد کنید. توان روحی شما روز به روز استحکام بیشتری می‌یابد و بر کنش‌ها و واکنش‌هایتان چیرگی کامل پیدا می‌کنید. می‌توانید خوش‌بینی، روشن‌بینی ذهنی، آرامش و اعتماد به امکان موفقیت را در خود ایجاد و ده چندان کنید.
«آموزش گفتار»، «غلبه بر کمرویی»، «تاثیر از فاصله»، «چگونه بر خود مسلط شویم» و «قدرت اراده» آثار دیگر پل ژاگو هستند که توسط انتشارات ققنوس منتشر شده‌‌‌اند. ادامه را در  اینجا   بخوانید. 

   مشخصات فیزیکی

 

    وزن:176 گرم
    قطع:رقعی
    تعداد صفحات:152 صفحه
    نوع جلد:شومیز

   مشخصات فنی

 

    نویسنده/نویسندگان:پل ژاگو
    مترجم:نیلوفر خوانساری
    ناشر:انتشارات ققنوس
    تعداد جلد:1
    نوبت چاپ:دهم
    تاریخ چاپ:1393
    نوع چاپ:سیاه و سفید
    موضوع:مهارت‌های زندگی و موفقیت
    مناسب برای بزرگسالان
    شابک:9789643111083

سایر توضیحات: روشی کاربردی برای دستیابی به ثبات شخصیت، آرامش روشن‌بینی و تسهیل درمان بیماری‌ها

 

منبع : دیجیکالا