چرا باید زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

چرا باید زبان انگلیسی یاد بگیریم؟ شما هم تا به حال این سوال را از خود پرسیده اید. میخواهیم درباره این موضوع صحبت کنیم. زبان انگلیسی به عنوان زبان جهانی شناخته می شود و خیلی از کشورهای جهان زبان رسمی شان زبان انگلیسی است، به همین دلیل ما باید برای ارتباط بر قرار کردن با دیگران زبان انگلیسی را یاد بگیریم تا بتوانیم بهتر با مردمان دیگر کشور ها ارتباط بر قرار کنیم و به یاد گیری این زبان نیاز داریم. هر کشور انگلیسی زبان ، زبان را با لهجه مخصوص خود دارند اما برای یادگیری زبان انگلیسی دو لهجه انگلیسی می تواند مناسب باشد، لهجه بریتانیایی یا بریتیش و لهجه آمریکایی. اگر میخواهید زبان انگلیسی را یاد بگیرید و در یادگیری آن مشکل دارید، بهترین روشی که با آن می توانید زبان را یاد بگیرید انتخاب کنید مثلا اگر شما با گوش دادن به فایل صوتی زبان، می توانید بهتر زبان یاد بگیرید پس همین کار با بکنید یا اگر با خواندن کتاب بهتر یاد می گیرید پس همین کار را انجام دهید.

یادگیری زبان دوم علاوه بر اینکه باعث می شود تا شما بتوانید با دیگران ارتباط برقرار کنید برای مغز هم فواید بسیاری دارد و یادگیری زبان دوم باعث افزایش هوش، ذکاوت، تمرکز و .... می شود. یادگیری زبان جدید می تواند از بیماری های ذهنی و مغزی مثل آلزایمر، افسردگی یا... جلوگیری کند. پس با یادگیری یک زبان جدید مثل زبان انگلیسی ازفواید بسیاری برای ذهن خود بهره مند خواهید شد و می توانید با ملیت های دیگر بهتر ارتباط بر قرار کنید. موفق باشید.

 

  هرگونه کپی برداری از این متن بدون ذکر منبع( مجله اینترنتی خورشید زندگی -بنیامین یوسفیkhorshidlife.blog.ir) از نظر مالکیت معنوی و قانونی مجاز نیست